Ferratum

Seeläbi saavad nad ligipääsu Ferratumi ulatuslikule ja järjest kasvavale rahvusvahelisele kliendibaasile ning väärtuslikule kliendiinfole. Noteerimise järel oli Jorma Jokela endiselt ettevõtte suurim investor.. Jorma Jokela on õppinud Kuopio majanduskolledžis ja Helsingi ärikolledžis raamatupidamist. aastal Saksamaal, Rootsis ja Norras. Ferratum. Mobiilne pank kasutab käitumisandmete analüüsi, et genereerida, reaalajas pakutavaid suunatud soovitusi kliendikogemuse parandamiseks, aga ka ajal jooksul teenuste lisamiseks vastavalt klientide eelistustele. Teadaandes pakkus Ferratum oma aktsiaid rahvusvahelistele institutsionaalsetele investoritele. Mobiilse pangarakenduse avatud arhitektuur võimaldab kateiste ettevõtete loodud moodulite vaevata integreerimist. Pangal ei ole harukontoreid. aastal Grupi asutaja ja tegevjuhi Jorma Jokela eestvedamisel. Ferratumi sõnul loodi mobiilse panga käivitamisega ülemaailmne kliente, huvigruppe ja teenusepakkujaid ühendav platvorm.

Careers – Ferratum Group

. Firmas on kasutusel automatiseeritud süsteemid kliendituvastuseks, laenuvõime hindamiseks jpm. aastal müüs ta oma firma Jokela Capital.

Euroopa Liidu panganduslitsents võimaldab firmal pakkuda teenuseid kõikides Euroopa Liidu liikmesriikides. Ferratum oli esimene FinTechi börsiettevõte. Ferratum. aastal asutas Jorma Jokela Ferratumi ning on olnud algusest peale selle tegevjuht. Ferratum tegutseb Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning APAC-regioonis.

Ferratum Money - Novac za odvažne (20s HR) -

.  on Soome päritolu rahvusvaheline mobiilsete finantsteenuste grupp, mis koosneb emafirmast Ferratum Oyj koos tütarettevõtetega. Olulised rahavead, mida nooruses tehakse ning hiljem kahetsetakse.

Ferratum Money - Novac za odvažne (20s HR_nld) - Ferratumbank.hr

. Konto avamisel tuvastatakse klient isikut tõendava dokumendi ja näotuvastuse abil

Märkused