Kas osta järelmaksu või laenuga?

Laen ilma pangaväljavõteta kiirlsenud. Mitte üheski elus ei lubaks ma enda kodus sellist teenerlust, aga ju siis neile sobib. Seda hinnalangust ei tasuks karta, kui kaalutled kas osta uut või kasutatud autot, sest uueväärilise kasutatud auto ostmisel võib eelmainitud amortisatsiooni arvelt lõppkokkuvõttes rahakoti kaotust minimaliseerida. Kas osta järelmaksu või laenuga. Tüüpilised eestlased-millegiga polda rahul. Sa vist ei saa loetust aru või ei oska lihtsalt lugeda. Teemaalgataja elab võõras majas. Oled sattunud suure pere liikmeks ja tuleb kiiresti sellesse sulanduda.. Kui tahad puhtust, tuleb hakata nendes ruumides, kus ise viibid, koristama. enda peres olen samuti ainus naissoo esindaja, aga oma elu lihtsustamiseks olen muretsenud nii nõudepesumasina, pesumasina, sügavkülmiku kui ka… koduabilise. Seda peavad ka naised täitma ja tühjendama. Enne jõuab mitu päeva mööduda kui liigutama alles hakatakse. Pärast söömist jäetakse mustad taldrikud lauale ja isegi kraanikaussi on raske neid panna. Kui tegemist on suure majapidamisega, siis tuleb paratamatult panustada kõigil, tehes nn teiste eest ka midagi ära. Auto omanikuks liisingperioodil jääb liisinguandja ja alles liisingperioodi lõppedes on auto liisinguvõtja oma. Auto väikelaen annab kõige rohkem ostu valikuvabadust ja omanikuõigusi juhul, kui sul pole piisavalt raha, et autot kohe välja osta.Sobib nii kasutatud kui uute autode ostmiseks, laenuandja ei nõua hindamisakti ega kaskokindlustust. Kas osta järelmaksu või laenuga. Aga mis takistab teemaalgatajal endal siis osta nõudepesumasinat, kui ta näeb, et see ON antud olukorras parim lahendus. Sada korda enne elaks üürikas kui sellises majas, olgu nii suur kui tahes. Rahaliselt pole hetkel võimalik meil mehega oma elamist soetada. Talle sa loodetavasti suudad oma soove selgeks teha ja teda ka mõistlikult tegutsema panna. Et ennast kindlustada, siis tegid veel tite ka sellesse hullumajja, justnagu sa oleks mingi erilise õnne otsa sattunud, millele iga hinna eest on last kasutades nagu “pitsat alla” vaja panna. Nõudepesumasin on küll õnneks olemas, kuid siiski. Nimelt asi on selles,et mina ja ämm peame pidevalt meespere järelt koristama. Iga asja jaoks võetakse eraldi nõu. Pole väikseid lapsi ka, kelle tagant peaks koristama. No sellisesse majanduslikku seisu last sünnitada… No ma ei tea. Minu jaoks väga debiilne värk see meeste järelt koristamine, ajab lausa harja punaseks, kui näen, et täiskasvanud inimene ei pane ühtegi asja enda järelt ära, aga ma ei ütle midagi. Viimast osamakset on võimalik ka osadeks jagada ehk refinantseerida ning seeläbi liisinguperioodi pikendada.

Kas osta auto välja, võtta laen või liising? - Autosky

. Koristab küll hiljem, aga vähemalt koristab. Ja selle saab alati kaasa võtta, kui kunagi oma kodu hangite. Aga soovitus on selline, et hakake mehega eraldi sööma ja koristama ainult enda järelt. Kolides viisime pesumasina kaasa ja juba ülejärgmine päev kupatati isa pesumasinat ostma. Sügisest lisandub meile veel tita. Sul on võimalik rääkida oma mehega. Perenaist mängida sul ei õnnestu, kuna majas juba on perenaine. Soovitan tõsiselt jätta emmaljungad ja muud kallid vidinad ostmata ja soetada nõudepesumasin. Ma ei kujuta ette kui majas ainult mehed elaksid,siis nad upuks selle s…a ja mustuse sisse. sa ise vist pole elus ühtegi nõudepesumasinat ühendanud… Please wait. Kui sa elad kellegi pinnal siis, peadki selle pere kommetega arvestama või ostad ise nõudepesumasina. Sellise jaotusega on igakuine makse väiksem. Käesolevas postituses käime läbi auto liisimise, järelmaksu ja laenu võimalused ning räägime nende põhilistest erinevustest. Sinna majja EI KAVATSE omanikud nõudepesumasinat osta. Palun saa aru, sellised summad lihtsalt pole igaühel kohe taskust võtta. Ja võimalusi elukorraldust muuta sul ei ole. Ehk siis kui kodu omava pererahva reeglid ei sobi, siis koli minema. Nt tehakse võileibu ja kogu kraam jääb välja, mis peaks külmkapis olema ja saiakott lahti. Ta ei ole öelnud, et raha ei ole ja sellepärast ei osteta masinat. Kõike, mida beebigruppides reklaamitakse ja kokku ostetakse, ei ole kaugeltki vaja koju osta. Prügikastid uputavad üle ääre. Temaga läbiarutada, mis on sinu teha ja mis mitte. Kõik laenud & laenuandjad ühes kohas.

Rehvid järelmaksuga: kas tasub rehve osta laenu peale?

. Meie peres on nii, et kuna elatakse eraldi, siis igaüks teeb oma kodus, mida tahab. Hetkel saad hakata vaikselt raha kõrvale panema, et vajadusel omaette elama minna. Liisingul ja laenul on mõlemal omad miinused ja plussid ning otsus tuleks teha sõltuvalt sellest, kui tähtsaks mida peate. Siis koristavat naisperet rohkem ja elu läheb lihtsamaks. sa ise vist pole elus ühtegi nõudepesumasinat ühendanud… Vot just olen. See foorum peaks oma nime muutma perekoolist õelutsejate foorumiks. Siis maandusid sina ja nüüd on häda käes. Kui tegemist on suure majaga, siis kas seal on ka meeste tööd üksjagu. Peamiselt põhjusel, et pärast järelmaksu lõppemist saad ilma lisakuludeta sõidukiga sõita ja sul on võimalus auto maha müüa.Kapitalirent on sisuliselt raha laenamine auto ostuks liisingu põhimõttel.

Järelmaks -

. Kui ütled midagi siis ei tehta sellest välja või öeldakse,et see on naiste töö koristada ja nõusid pesta. teemaalgataja on öelnud, et on palunud osta, aga ei ole ostetud – seega rahapuudus ei tohiks probleemiks olla või ta eeldab, et ämm ja äi pevad selle neile ostma. Majapidamistööd on paratamatult igapäevased. Teemaalgataja ei saa võõras köögis ju ise seda teha, kui teised EI KAVATSE. See on mõeldud selle kohaga, et vanemahüvitis tuleb.

Kui küsimuseks uue või kasutatud auto soetamine, siis on tihti kaalutlusel kas laen või liising ning selle erinevad variandid. Ja kui seda ka ei suuda, siis tekib tõesti küsimus, et mis inimesel ajus toimub, kui nii kitsas materiaalses olukorras lapse teeb. Arvesta, sa oled selles elamises üüriline, mitte maja omanik. Poolteist aastat emapalka, aga mis edasi saab, seda ei mõelda. Aga kas sa seda kujutad ette, et ENNE sinu nö. Kogu aeg üks õelutsemine käib. Esimese lapsega emad kipuvad oma lapsele kulutama üle mõistuse palju raha

Märkused