Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme

Ma ei tea, kuidas on teiste agentuuridega, aga küllap samamoodi. BIG on aga tõestanud oma jätkusuutlikkust. Seni ainult pornoajakirjade kaudu müüdavad eesti kantud püksikukesed võiksid vallutada kogu internatsionaalse kogukonna! Müüa võib kõike: sokke ja lõhnu, shokke ja iseennast. Võrratu näiteks härra presidendile, peaministrile ja tollele nupumehele, kes tahab saada Eesti kuningaks. SMS laen kadunud dokumendiga kogeri võlg. Pruunsilla hobi on korvpall. Meile sobiks: ainult loll ei näe küünt kuud näitaval sõrmel, vaid vahib kuud. Meil Kilplas on noortelgi oma arusaam vanasõnade rahvatarkusest. aastal, Vollil on kõrgharidus tänaseni omandamata. Kuidas nemad kõik küll teenida võiksid, ilma õieti midagi tegemata! Nende kõigi tegevusest on omakorda kasu teistel, kes nende tegevust vahendavad ja nii edasi. Pruunsild oli Isamaaliidu liikmena Tartu linnavolikogu üle-eelmise ja eelmise koosseisu saadik. • Volli kinnitusel on nad eelkõige head partnerid, kes usaldavad teineteist. • Voll on abielus, tal on kolm last. Kui suur osa meie muulastest on endale keeletunnistuse ostnud, siis on ju keeleoskuse müümine veel parem äri. • Ühist äri alustasid tudengitena, kui Pruunsild õppis Tartu Ülikoolis rahandust ja Voll majandusküberneetikat. Müügiesindajaks kõlbab igaüks! Peale vanade sokkide võiks müüa ka näiteks keeleoskust. Pole vaja mingeid tõlkeraamatuid sellest, kuidas midagi teha. Tuleb oma vanad sokid müüki panna. Meil on friigid ja bitshid, bisnis ja fiiling, ja raha – bukazoidi, käshshi või lihtsalt mani – jalaga segada. Kujutage ette, mida võib sisse tuua, kui iga põliseestlane, kes veel ei ole angliseerunud või amerikaniseerinud, äriks oma keeleoskuse hädalisele! Korraga saaks terve eesti rahvas rikkaks ja eesti keelt mitte oskavad eestimaalased ei jääks vaesemaks. Kuna BIGi turuosa on suhteliselt väike - umbes pool protsenti -, siis sellest võib järeldada, et BIG ei ole seni oluliselt pangandusturu proportsioone muutnud. • Mõlemad on üliõpilaskorporatsiooni Sakala kauaaegsed liikmed.

Kuidas saada rikkaks (mitte midagi tegemata.

.

Meie jälle võiksime oma Eestimaa ära müüa. Teist korda abiellunud Pruunsillal on nii eelmisest kui ka praegusest kooselust kaks last.

Kuidas kiiresti rikkaks saada -

. Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme. Kapo ei jõua nii palju agente värvata, kui ukse taga järjekorras on. Inimene tänavalt tuleb sisse, tal on hea idee, ja see läheb ka käiku. Miks peaksime mõtlema nagu jaapanlased, kellele uus idee ei loe suuremat midagi, kui selle taga pole usaldatavat inimest.

kiirelt rikkaks Archives - MKuubis

. Jaapani vanasõna ütleb, et sõrm näitab kuud, aga loll vahib sõrme. Hiilgav igale Mudila kuulsusele. Mida ja kuidas teha, teab igaüks. Väiksed laenud sularaha credit Tallinn. Võtame parem omaks ameerikaliku mõtteviisi. Võib ju terve võrkturustussüsteemi luua! Vaat nii tuleb mõelda – tänapäevaselt! Tuleb internetis luua sokilehekülg ja siis rõivastusesemete nimistu. Ole ainult mees ja tee seda. See on väärt teenistus pensionäridele, invaliididele, kohanematutele ja prügikastiinimestele. Seega on BIG ainus sada protsenti Eesti kapitalile kuuluv pank. Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme. aastal Tallinna, kui nende tollane firma Liivimaa Lombard otsustas laieneda. Meil on missid ja jupid ja ambaalid, Dekoltsid ja Gollivuudid, bensiinid, E-lapsed ja dirkonaalerid. • Pärnus sündinud Voll on tegelenud aerutamisega, praegu mängib oma lõbuks tennist. Pruunsilla sõnul on nad pikka aega sõbralikult äri ajanud tänu sellele, et üks elab Lõuna-Eestis ja teine Tallinnas. Õige eesti mees viibutab kuu poole rusikat ja vahib seda! Iseenese tarkusest. Järelikult on BIG oma niši turul leidnud. Meil ei ole küüned küllalt enda poole. Mõelge, kui hästi ravib niisugune – positiivne! – mõtlemine meie provintslikkust! Kui palju häid ideid kogu maailmast rikastab meie kõigele avatud kultuuri juba praegu! Meil on viiuldaja à la Vanessa Mae

Märkused