Kiirlaenu iseloomustab ka laenusumma iseärasus

– SMS-laenud on ühed kõige tuntumad kiirlaenud. – autolaenud on kõige turvalisemad kiirlaenud, kuna tegemist on tagatislaenuga. Neid iseloomustab peamiselt laenusumma taotlemise võimalus mobiilsõnumi teel. NB! Iga laen on finantskohustus. SMS-laenu saamiseks on vaja esmalt kehtivat laenulepingut või krediidilepingut laenuandja juures. SMS-laenud on tänapäeval seadustega väga konkreetselt piiritletud ja seetõttu ei ole vaja karta, et sms-laenu näol on tegemist laenutaotleja andmete ärakasutamisega. Selle alternatiivina võib kasutada Eesti laenuandjate kiirlaenu pakkumisi, mida saab võrrelda ka meie võrdlustabelis. SMS-i teel laenu saamine on laenuandja lisaboonus, võimaldades juba kliendiks oleval isikul taotleda laenu hõlpsamalt. Sel juhul on laenu intressimäär veelgi soodsam. Tarbimislaenud ehk väikelaenud – väikelaen ehk tarbimislaen on tavaliselt suurema summaga laen, mille puhul on intressisumma väiksem ja laenu tagasimakse periood üsna pikk.

Kiirlaenud -

. Tagatiseta kiirlaenud on paindlikud, kiired ja hõlpsad ning laenu saamiseks on vaja teha üksnes laenutaotlus.

Enne selle taotlemist mõtle oma otsus hoolikalt läbi ning vajadusel pea nõu spetsialistidega. Väikelaen võib tihti olla ka tagatisega laen. SMS-funktsiooni kasutavad ka mitmed krediidikonto pakkujad – SMS-i saatmisega on võimalik laenuandja avatud krediidikontot hõlpsalt rakendada eraldi taotlust tegemata. Positiivse laenuotsuse korral peab esmakordne klient läbima ka isikutuvastamise protseduuri ning siis jääb vaid oodata raha laekumist kontole. Enne taotlemist mõtle hoolikalt oma otsus läbi ja vajadusel konsulteeri spetsialistidega.

MoneyZen

. Autolaenu saamiseks peab sul olema sõiduvahend, mille saad anda laenu tagatiseks. Laenu protsentarvutus, laen ja intress. Autolaen on sobiv variant, kui soovid osta uue auto, kuna uus auto võib samuti olla laenu tagatiseks. Samuti on taoliseid laenupakkumisi Eesti turul kõige rohkem. Kiirlaenu iseloomustab ka laenusumma iseärasus. SMS-laenud on mugavad ja paindlikud ning võimaldavad laenata kiirelt, isegi, kui sa ei ole parasjagu arvuti läheduses. Nimelt on isik selleks hetkeks juba läbinud isikutuvastuse protsessi ja on aktsepteeritud laenuandja poolt maksevõimelise laenuvõtjana. Tavalised tagatiseta kiirlaenud – tagatiseta kiirlaenud on kõige levinumad.

Kiirlaenud TOP 2018 -

. Kui sa oled krediidivõimeline, saad laenusumma ning sobiva laenuperioodi pikkusega maksegraafiku. Autolaenu otstarve ei ole piiratud.

Kiirlaenud | Uus kiirlaen 15 minutiga | Xlaen - soodsaimad.

. NB! Kiirlaen on finantskohustus. Autolaen on hea võimalus neile, kes soovivad osta auto, kuna laenu intressimäär on tavalisest kiirlaenust tunduvalt madalam

Märkused