Kodulaenu saada ZeeP kiirlaen

Eluasemelaenuga kinnisvara ostmiseks on reeglina vajalik sissemakse, millest aga olenevalt ostetava kinnisvara maksumusest, võib osa puudu jääda, seda eriti noorte puhul, kes pole lihtsalt jõudnud veel piisavalt sääste koguda. KredExi eluaseme ja energiatõhususe divisjoni juhi Triin Reinsalu sõnul tasub ka oma eramaja rekonstrueerides mõelda hoonele kui tervikule. Toetuse objektiks saab olla üksikelamu, ridaelamu või kaksikelamu sektsioon, kahe korteriga elamu või ridaelamu, samuti suvila või aiamaja, kui see ehitatakse käesoleva toetuse abil ümber aastaringseks kasutamiseks. Kiirlaen 30 €, kiirlaen 500 €i. Samuti peab toetuse saaja korda tehtavat elamut oma püsiva elukohana kasutama. Oma elamut korrastades, mõtle hoonele kui tervikule. Kui üks nendest juhtub, siis saad näha, mis juhtub. Selline elamu tagab nii väiksemad soojusenergia kulud kui ka tervisliku sisekliima ehk lühidalt öeldes, parema elamiskvaliteedi.

EHITUSLUBA | Millal on seda vaja ja kuidas taotleda.

. Kinnisvara soetamine on suur otsus ning tänasest valikust sõltub, millise väärtusega vara omad tulevikus ja millises kodus edaspidi elad.

TALLINN, LASNAMÄE, ÜMERA 28A-24, müük, kuulutus 82935531.

.

Hea uudis laenuvõtjale: Euribor vajus rekordmadalale.

. aastat ehitatud ja kasutusse võetud väikeelamutele, sest just vanemad majad on energiatõhususelt halvemas seisus. Kuni sa ei jää laenuga võlgnevusse. Kindlasti seisavad paljud küsimuste ees, kas osta uus eluase ja kui siis, mille põhjal valik teha või kuidas muuta olemasolev elamu energiatõhusamaks. Sa tead ise ka, et see on naeruväärne ja et panka see tegelikult ei huvita. "Laenukäendus aitab soetada kodu, mille ehitamisel on enam mõeldud hoone kui terviku säästlikkusele ning see võimaldab oma olemasoleva elumaja energiatõhusamaks muuta. KredExi pakutava toetuse eesmärgiks on aidata kaasa väikeelamute energiatõhususe suurendamisele ning majade energiatarbimise vähendamisele.. Tulevikule mõeldes tasuks kindlasti kaaluda võimalikult energiatõhusa eluaseme ostmist või olemasoleva energiatõhusamaks rekonstrueerimist. Kui sulle on laenu andnud Krediidipank, siis peab sinu töötasu laekuma sinna, ja laenuperioodi jooksul ei tohi töötasu hakata laekuma näiteks LHV-sse. Tulevikule mõeldes tasuks aga kindlasti kaaluda veelgi energiatõhusama eluaseme eelistamist. Eesti keskmine energiatarbimine elamutes ruutmeetri kohta on võrreldes teiste EL liikmesriikidega kõrgem ning selle põhjuseks ei ole vaid külm kliima. Väikeelamute omanikel on võimalik oma kodu rekonstrueerimiseks KredExist toetust taotleda. Või, kui soovid lisasummat saada. Kodulaenu saada ZeeP kiirlaen. Nii kaua ei huvita, kuni tuled panka, et teha olemasolevas laenulepingus muudatusi. Oluline osa korrastatud hoonest on ka hea sisekliima, mis mõjutab otseselt meie tervist. sissetulek laekub, on ikka minu enda asi. KredExi eluaseme ja energiatõhususe divisjoni juhi Triin Reinsalu sõnul on energiatõhusa eluaseme laenukäenduse väljastamise eesmärk tõsta inimeste teadlikkust energiatõhususest ning suunata inimesi valima ja ehitama energiasäästlikumaid kodusid. Olenemata sellest, kas eesmärgiks on uue kodu soetamine või olemasoleva rekonstrueerimine, on elamistingimuste parandamisel abiks KredExi pakutavad teenused ja toetused. Siin on abiks KredExi eluasemelaenu käendus, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad võtta laenu uue eluaseme ostmiseks või olemasoleva renoveerimiseks ning vähendada oma esmase sissemakse kohustust. Täpsemalt Sisene Perekooli Perekool.ee Eesti Ämmaemandate Ühing Tagasiside Ootame alati kasutajate ettepanekuid ja tagasisidet seoses Perekool.ee portaaliga. Paljud vahetavad välja ka küttesüsteemi või kasutavad toetust päikesepaneelide paigaldamiseks. Portaali puudutavate küsimuste ja tagasiside korral kirjutage [email protected] Uut kodu soetades või olemasolevat rekonstrueerides tasub mõelda selle energiatõhususe peale. Lisainfot leiate aadressil www.kredex.ee/eraisik.

Müüa korter, 3 tuba - Redise 9, Laagri alevik, Saue vald.

. Lisaks laenukäendusele, on väikeelamute omanikel võimalik oma kodu energiatõhusamaks muuta ka KredExi väikeelamute rekonstrueerimistoetuse abil. Niisama pank ei monitoori sinu laenu ja laekumisi. Vanemad väikeelamud on seisukorras, kus nende terviklik rekonstrueerimine on mõistlik, seda nii pikaajalise säilimise kui ka energiasäästlikkuse seisukohast. Kui oled otsustanud uue kodu osta, on lisaks paljudele muudele otsustele, vaja esmalt läbi kaaluda ka rahalised võimalused.

See, kuhu mul töötasu, päranduseks saadud raha, üüri- või müügitulu vm. Tegemist on esimese finantsteenusega Eestis, mille eesmärk on soodustada energiatõhusa kinnisvara soetamist ja loomist," ütles Reinsalu. Energiatõhus eluase on säästlikum rahakotile ning selliselt maja kordategemise või ostmise investeering tulusam ja tulevikukindel. Kiirlaen ilma tuvastamiseta vajan kiirelt laenu. Korterit ostes peab asjakohase korterelamu energiamärgise klass olema vähemalt C. Kindlasti ei saa alahinnata ka rõõmu, mida tunneb inimene, kelle kodu on ilus ja korda tehtud. Lisaks energiasäästule on rekonstrueeritud elamutel veel üks lihtne, aga mitte vähemoluline pluss – nad näevad head välja. Seega tasub oma väikeelamu võimalikult terviklikult rekonstrueerida ning kasutades toetust, tasub investeering end ka kiiremini ära,“ tõdes Reinsalu

Märkused