Krediidiinfo ja taustakontroll – miks ja millal?

Krediidiinfo ja taustakontroll – miks ja millal. E-Krediidiinfoga on kasulik liituda! E-Krediidiinfo pakub lahendusi erineva infovajadusega ettevõtlikele inimestele.

E-Krediidiinfo Pluss kliendina näete rohkem infot tasuta! Selleks tuleb vaid registreeruda tasuta kasutajaks ning sisse logides näete nii b-kaarti, juhatust, omanikke ning tütar-ja sidusettevõtteid. aastal loodud Eesti ettevõte, mis tegeleb Eesti ettevõtete ja eraisikute finantsandmete kogumise ja töötlemisega, uurib ettevõtete maksekäitumist, krediidipoliitikat ja pankrotte ning haldab maksehäireregistrit. Krediidiinfo kuulub rahvusvahelisse krediidiinfoettevõtteid ühendavasse organisatsiooni FEBIS. Proff paketi kasutajana saate sisestada võlgnevusi Maksehäireregistrisse. aastal hakati välja andma Eduka Eesti Ettevõtte tunnistust. Sõidukiliising laen 60000 EUR. Liitintress. aastal asutasid Eesti pangad Krediidiinfo AS-i. See on kiireim viis hankida taustainfot eraisikute ja Eesti ettevõtete kohta, jälgida reaalajas püsiklientide krediidiriske ning töötada Teid huvitavate ettevõtete rühmadega.

Eraisiku maksehäire vaatamine | Creditinfo Eesti AS

.

CREDITINFO EESTI AS (10256137) E-Krediidiinfo

. aastal alustati krediidihaldusteenuse pakkumist. aasta sügisest on Krediidiinfo Experiani tütarfirma.

Scorpion OÜ inkasso ja krediidiinfo - Avaleht | Facebook

. aasta sügisel omandas Krediidiinfo AS-i rahvusvaheline kontsern Experian, mis pakub info-, krediidi- ja turundusteenuseid.

Creditinfo Eesti – Vikipeedia

. detsembril võttis senine Krediidiinfo AS endale uueks ärinimeks Creditinfo Eesti AS. E-Krediidiinfo Proff kliendina saate enda käsutusse professionaalse tööriista äripartnerite paremaks tundmiseks. Laenu firmad, laenud pensoinäridele. Minu rahandus - Omaraha.ee. aastal alustas Krediidiinfo Eesti ettevõtete kohta raportite koostamist ning info vahendamist välisfirmade kohta

Märkused