Krediidiinfo maksehäireregister väikese intressiga laen

detsembril võttis senine Krediidiinfo AS endale uueks ärinimeks Creditinfo Eesti AS. aasta sügisel omandas Krediidiinfo AS-i rahvusvaheline kontsern Experian, mis pakub info-, krediidi- ja turundusteenuseid.

Tallinn Airport HG: Krediidiinfo reiting on meile väga oluline

. aastal hakati välja andma Eduka Eesti Ettevõtte tunnistust. Laenuleping on kehtiv pärast isikutuvastuse läbimist veebikaamera vahendusel Veriff’is või DPD-kulleri kaudu. Krediidiinfo maksehäireregister väikese intressiga laen. Krediidiinfo kuulub rahvusvahelisse krediidiinfoettevõtteid ühendavasse organisatsiooni FEBIS.

Creditinfo Eesti AS | Krediidiinfo

. Maksehäire lõpukuupäev on võlgnevuse tasumise päev. 100 laen smsraha. Maksehäireid kokkuleppel võlgnikuga ei kustutata. Registris on kajastatud informatsioon võla tekkimis- ja lõppemiskuupäeva, summa suurusjärgu ja päritolu kohta. Maksehäirete infot sisestavad ja kasutavad Eesti krediteerijad kõikidest elutähtsatest valdkondadest nagu näiteks pangandus, side, telekommunikatsioon, kütus, kaubandus, ehitus, rentimine, veondus jne. aastal Eesti pankade poolt ning seda haldab Creditinfo Eesti AS. Maksehäire lõpetatakse võlgnevuse täielikul tasumisel. aastal asutasid Eesti pangad Krediidiinfo AS-i. aastal alustas Krediidiinfo Eesti ettevõtete kohta raportite koostamist ning info vahendamist välisfirmade kohta.

Google

.

Laena kuni 20000 väikseim intressa probleemne laen. aastal loodud Eesti ettevõte, mis tegeleb Eesti ettevõtete ja eraisikute finantsandmete kogumise ja töötlemisega, uurib ettevõtete maksekäitumist, krediidipoliitikat ja pankrotte ning haldab maksehäireregistrit. aasta sügisest on Krediidiinfo Experiani tütarfirma. Maksehäirete sisestamisõigus on firmadel, kellel on sõlmitud Proff-paketi leping Creditinfo Eesti AS-ga. aastal alustati krediidihaldusteenuse pakkumist.. Kui maksehäire avaldamise hetkeks on nõudeid rohkem kui üks, märgitakse maksehäire alguse kuupäevaks vanima nõude maksetähtajale järgnev päev.

E-Krediidiinfo

. Laen 300 eur heade kommete vastane intress

Märkused