Kreditex

Teisisõnu – tegu on investorite kaitseks moodustatud reservfondiga, millest tehakse investoritele väljamakseid.Peagi on Rozenštrauchi sõnul plaanis hakata osutama ka järelturu teenust. Investor ei pea raamatupidajat palkama, et ta saaks meie portaalis investeerida. Samuti kujuneb reitingu järgi intressimäär.Mudel on üles ehitatud selliselt, et ühte laenu saavad  finantseerida mitu investorit ja investeerida saab alates kümnest eurost. „Investor ei pea raamatupidajat palkama, et ta saaks meie portaalis investeerida. Enne portaali avamist tegid asjaosalised põhjaliku turuanalüüsi, mis näitas, et laenusoovijaid on arvestades Eesti väiksust väga palju. Soovi korral saate laenu ka auto tagatisel, siis on laenu tingimused sarnased liisingu omadele. Reiting on kui ohutuli investorile, sest see näitab, kui suur on tõenäosus, et laenusaaja ka laenu tagastab. Põhjalik info nii laenu võtmise kohta, kui selle tingimuste kohta on leitav Kreditexi kodulehel. Ehital liising laenu refinantseerimine. Selline võimalus ei ole tavapärane.Kreditex Ühisraha on uus ühisrahastusportaal, kus saavad kokku laenuvõtjad ja investorid. See teeb ühisrahastusse investeerimise jõukohaseks igaühele, kes tahab oma kapitali kasvatamisega algust teha, samuti võimaldab see investoritel riske hajutada.

Kasuliku info rubriigist leiate kõik, mida peaksite Kreditexi ja selle laenuteenuste kohta teadma. Selle laenu näol on tegemist tavalise hüpoteeklaenuga, mida antakse nii eraisikutele kui ettevõtetele eesmärgiga finantseerida kinnisvara remonti, renoveerimist ja arendust.Ehituslaenu saamine pole ka sugugi keeruline. Kas olla laenusaaja või investor, on aga igaühe enda otsustada. Kreditex. Ehituslaen on Kreditex Ühisraha portaali teenus ning teadupärast tegutseb portaal ühisrahastuse põhimõttel, seega finantseerivad investorid ehituslaenu.Ehituslaenu saamiseks on eelkõige vajalik tagatise seadmine. Seega eeldab sellest ettevõttest laenu võtmine alati tagatise olemasolu. Kreditexi hüpoteeklaen Kreditex pakub kolmes erinevas suuruses hüpoteeklaenu.

Kreditex hüpoteeklaen, autolaen, laen inimeselt inimesele

. Portaal deklareerib tulumaksu teie eest, teil puudub vajadus seda ise teha. Kreditexi autoliising Lisaks laenu väljastamisele tegeleb Kreditex ka autoliisingutega. aastast laenuturul tegutsev Kreditexi grupp laiendas haaret ja väljastab laene nüüd ka inimeselt inimesele. Tulumaksu deklareerimine on võetud investorite eest enda kanda. Platvormil on ka reitingusüsteem, mis muudab laenu andmise investori jaoks veelgi mugavamaks. Ostetava sõiduki vanus ei määra autoliisingu saamist. aastal uue laenuvõimaluse nimega ehituslaen. „Tihtipeale näen, et inimesed on hakanud teistmoodi laenu võtma ja teevad laenuotsuseid palju teadlikumalt,“ tunneb Rozenštrauch heameelt, et tarbijaid on hakatud rohkem informeerima. Lisaks saate sealt juurde lugeda ka investeerimise ja autoliisingu kohta. Võib ka olla korraga nii laenusaaja kui ka investor.

AB Kreditex AS - Laenuandja lühitutvustus ja kontaktandmed

. Sellise laenu võtmise võimaluse abiga saate oma senised võlgnevused ära maksta. Selline võimalus ei ole tavapärane.“Investeerida ja laenu võtta saavad nii eraisikud kui ka ettevõttedInvestoriks ja laenusaajaks saavad hakata residendid. Kinnisvarale seatakse hüpoteek, just nagu tavalise kinnisvaralaenu korral.Kuna Kreditex on tuntud oma paindlikkuse poolest, on täiesti võimalik, et ettevõte annab laenu isegi siis, kui pank on sulle juba eitavalt vastanud. Tagatiseks on üldiselt see ehitis, mille jaoks laenu küsitakse, aga ära ei öelda ka mõnest muust Eesti kinnisvarast. Väljaantud laenusumma oleneb inimese igakuisest sissetulekust ja kohustustest. Tänu sellele on ka Kreditexi ehituslaen väga eriline võimalus. See annab võimaluse erinevaid laenutooteid võrrelda ja leida enda jaoks sobiv,“ kommenteeris Ühisraha OÜ juhatuse liige Jekaterina Rozenštrauch.Uue toote arendamine käis selle võrra lihtsamalt, et neil on peaaegu kümneaastane andmemahtude analüüsi kogemus. Huvitaval kombel on laenude summad, tagasimakseperiood ja intress ettevõttele sama, mis eraisikule. Kreditex`st saab laenu ka siis, kui teil on võlgnevusi, seda põhjusel, et ettevõte pakub hüpoteeklaenu. Lisavõimalusena on saadaval ka ärilaenud. „Meie platvormi investeerimise eeliseks on võrdlemisi kõrge oodatav tulu. Peamiselt tuleb lihtsalt tõestada oma sissetuleku olemasolu, ettevõte peab tõestama positiivse rahavoo olemasolu. Kreditex on hea võimalus laenu saada nendel inimestel, kes võlgnevuste või madalama palga tõttu pangast laenu pole saanud. Laenudele lisaks pakub Kreditex kõige uuema võimalusega ka ühisrahastust, mis on hea alternatiiv senistele Omaraha ja Bondora platvormidele. Esilekerkivate probleemidega tegeleb Kreditex ise ning laenu väljastanud investor ei pea sellega oma pead vaevama. Kõige huvitavam võimalus, mida Kreditex pakub on kinnisvara soetamine oksjonilt. Investeerimisega saab alustada isegi siis, kui teil puudub eelnev kogemus. Esita taotlus Tallinn, Rävala pst. Kreditex. „Enne selle seaduse jõustumist oli seis ikkagi väga lootusetu.“Kreditex Ühisraha on Ühisraha OÜ kaubamärk, mis omab krediidivahendaja tegevusluba. Portaalis tehtud virtuaalkonto kaudu saab kõikidel toimingutel – nii oma väljaminekutel kui ka sissetulekutel – pilku peal hoida.Olgugi et ettevõte sai litsentsi vahendada ka hüpoteeklaenu, vahendab praegune platvorm vaid tagatiseta laenu.

Welcome to KredEx | KredEx

. Seejärel tuleb investor, kes teeb reitingu järgi otsuse, eelistades kas üht või teist laenupakkumist. See kehtib nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Kreditex – Hüpoteeklaen, Autoliising ja Ärilaen ühes kohas

. Võrreldes mõne teise laenufirmaga on Kreditexi nimi paljudele üsna tundmatu, kuigi tegemist on väga hea mainega laenufirmaga, mis tegeleb seadusliku tegevusloa alusel.Kreditexi peamiseks tegevusvaldkonnaks on tagatisega laenude väljastamine. aastal jõustunud seadust, mille järel saavad väljastada laenu vaid ettevõtted, kes on läbinud põhjaliku kontrolli ning saanud vastava tegevusloa. Laenu saab võtta nii auto, kui kinnisvara tagatisel. „Ma arvan, et laenusaajale on see hea uudis, kui tekib juurde uusi pakkujaid

Märkused