Kus hoiustada raha hädaolukordade tarbeks?

Samuti ei ole piiranguid sissemaksete osas, kontole võib kanda kas või ühe euro. Kui tehtud valikud vastavad Teie soovidele saate esitada avalduse, milleks tuleb vajutada "Esita avaldus". Neile, kes soovivad raha kõrvale panna pikema aja jooksul ning ei ole ehk isegi kindlad, kas soovivad nii pea raha kasutada, sobivad hästi kogumishoiused ja reservhoiused. Kogumishoius võib vahel olla tähtajaga, seega on paslik enne hoiuse avamist tutvuda erinevate pankade hoiuseliikidega. Hoiukontosid on mitmeid: tähtajaline hoius, kogumishoius, reservhoius ja investeerimishoius. Rahaga toime tulemise jaoks ei pea olema selgeltnägija, vaid tuleb luua selgejooneline plaan ning võtta ette vastavaid samme, mis aitavad garanteerida, et ka hädaolukordade puhul on piisavalt raha olukorraga toime tulemiseks. Avades hoiuse oma kodupangas on ka maksete tegemine hoiusele väga lihtne ja mõne hoiuse puhul on võimalik sõlmida igakuine automaatse deponeerimise leping, mis tähendab, et iga kuu võetakse su sissetulekult hoiusele teatud summa automaatselt. Pangahoiusega seda probleemi ei ole, kuna pangad on turvalised ning hoiusel olev raha on samuti kaitstud. Reservhoius on kõige paindlikum hoiuse liik, olles tähtajatu ja võimaldades oma rahaga vabalt tegutseda.

Võtke raha vastu | Western Union

. Pangahoius kogub see-eest aga intresse. Tegemist on kahtlemata kõige turvalisema viisiga panna raha kõrvale hädaolukordadeks. Sularahas säästmine on samuti ohtlik – kui koduga peaks juhtuma mõni õnnetus või koju murtakse sisse, ei kaitse miski säästetud raha. Odav laen as soodsad laenud firmadele.

Stabiilne ja edukas majanduslik käekäik saab alguse ette mõtlemisest. Selline hoius on eelkõige mõeldud neile, kellel on pisut vaba raha ning kes soovivad sellelt rahalt teenida mõnevõrra tulu intressidega. Sisuliselt on tegemist sarnaste hoiustega, kuna mõlema puhul saab vabalt teha juurdemakseid ja väljamakseid ning hoiustamise aeg on pikk. Tähtajalise hoiuse korral hoiustatakse teatud summat üksnes teatud kindlaks määratud aja jooksul ning lepingu kestvuse jooksul ei saa teha hoiusele täiendavaid sissemakseid ega väljamakseid. Pangas hoiustamise peamine eelis on turvalisus.

Kus hoiustada? -

. Oodavad laenud laenud eraisikte vahel. Kui su eesmärk on panna raha kõrvale nö mustadeks päevadeks ning su peamine soov on vajaduse korral raha kohene kättesaamine, ei tasuks valida tähtajalist hoiust. Kus hoiustada raha hädaolukordade tarbeks. Reservhoiuse ja kogumishoiuse korral saab hoiusel oleva raha ka kiiresti oma arvelduskontole tagasi kanda, mis tähendab, et kui peaks juhtuma mõni õnnetus või ootamatu olukord, mis nõuab lisakulutust, saad sa kasutada hoiusel olevat raha kiiresti. Kus hoiustada raha hädaolukordade tarbeks. Nii ei pea sa ise pead vaevama ülekannete tegemise pärast ning raha kogub tasapisi hoiusel intresse. Paljudele meeldib koguda raha ka sularahas. Hoiustamine ja säästmine on kaks tegevust, millele tuleks mõelda võimalikult varakult. Selleks tuleb Raha HLÜ veebilehe kaudu astuda liikmeks ja sõlmida leping ning kanda soovitav hoiusesumma selleks ettenähtud arvelduskontole.

Kus hoiustada raha hädaolukordade tarbeks? -

. Hädaolukordadeks valmistumiseks ei ole kunagi liiga vara – hoiuseid tasub võrrelda kohe, kui tunned, et saad iga kuu pisut raha kõrvale panna. Ei olegi lumehelbekesed: 5 viisi, kuidas Eesti noored tagavad endale majandusliku edu

Märkused