Laenukindlustus aitab hädast välja

Kaskokindlustus aitab korda teha Sinu sõiduki ka siis, kui kahju on põhjustatud Sinu enda süül või kui süüdlast pole võimalik tuvastada. Kaskokindlustus aitab korda teha Sinu sõiduki ka siis, kui kahju on põhjustatud Sinu enda süül või kui süüdlast pole võimalik tuvastada. Kaskokindlustus sisaldab kaitset järgmiste juhtumite vastu:.. Kaskokindlustus kehtib Eestis ja Euroopas. Laenukindlustus aitab hädast välja.

Autokiirlaen mille alusel tegutsevad laenu. Kaskokindlustusele on võimalik juurde valida lisakindlustuskatteid. Omavastutuskindlustuse korral on tegemist kaskokindlustusele lisaks sõlmitava kindlustuspoliisiga. Kaskokindlustus on vabatahtlik sõidukikindlustus, mis tagab Sinu autoga juhtunud kahju hüvitamise olenemata õnnetuse põhjustajast. Luuter laenud Omaraha.ee. Erikokkuleppel on võimalik kindlustusterritooriumi laiendamine, näiteks Venemaale. Küsimuste korral on alati võimalik konsulteerida IIZI spetsialistidega, et leida just Sinu vajadustega enim arvestav kindlustuspakkuja ning sobivaim kaskopakett.

Elukindlustus | Õnnetusjuhtumikindlustus - Kindlustusest.

.

Kaskokindlustus - võrdle ja osta! | IIZI

. Kuskohast saab kindlalt laenu väiksed laenud.

Laenukindlustus -

. Kiirlaen digiallkirjaga, klienditeenindus Monetti.ee. Sõiduki kindlustamisel mõtle läbi, milliste olukordade vastu soovid kaitset. Soovitame kaskokindlustusele lisaks omavastutuskindlustust, mis hüvitab kaskokindlustuse kahju korral kaskopoliisil märgitud omavastutuse. Täiendavat infot leiad aadressilt www.ovk.ee

Märkused