Laenusumma on võimalik kätte saada juba samal päeval, kui nii sinul kui laenuandjal on samas pangas arvelduskonto

Kui objektil esinevad selles osas puudused, võib pank aktsepteerida, et puudused kõrvaldatakse pangaga kokkulepitud aja jooksul pärast laenu välja maksmist. Laenu saamine hearaha.ee laenud maksehäiretega.

Kiirlaenud Eestis - laenud kiirelt 15 minutiga kohe kätte.

. Laenusumma on võimalik kätte saada juba samal päeval, kui nii sinul kui laenuandjal on samas pangas arvelduskonto. Lisatagatis ei pea kuuluma laenutaotlejale.

Kodulaen · LHV

. Tagatise seaduslikkus Tagatiseks pakutav kinnisvaraobjekt peab olema kooskõlas ehitusnormidega - vajalik on ehitusloa/ehitusteatise ja kasutusloa/kasutusteatise olemasolu. Kuna kinnisvara omanik vastutab ehitusnormidele mittevastavuse eest, siis on ostjal mõistlik paluda senisel omanikul kõrvaldada kõik puudused enne ostu-müügilepingu sõlmimist. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest. Kui kliendil puudub omafinantseeringu tasumiseks raha, saab kasutada lisatagatist. Selle tagatiseks aktsepteerimisel on oluline ka objekti turuväärtus  ja dokumentatsiooni, sh nõutavate lubade korrektsus. Kui lisatagatiseks olev kinnisvara ei kuulu laenusaajale, peab sellele hüpoteegi vormistamiseks lisatagatise omanik tulema ise notarisse  või vormistama sobiva sisuga notariaalse volikirja. Vajan laenu 100 euri lahutus ja laenuga ostetud korter.

Aktsepteeritakse ka kinnisvara, mis kuulub laenutaotleja vanematele. Lugege lisaks: Noore pere laen KredExi käendusel Kui olete sobiva kodu välja valinud, täitke eluasemelaenu taotlus. Kui aga soovite enne valiku tegemist oma võimalusi arutada, siis tulge terviknõustamisele. Oluline on, et taotletava kodulaenu teenindamise kõrval suudaks laenutaotleja tasuda kõik senivõetud kohustused ja elamiskulud. Üldised eluasemelaenu saamise tingimused Laenu andmisel hindab pank konkreetse laenutaotleja krediidivõimelisust, võtab arvesse ka tagatise väärtust ning leibkonna kulusid. Kodulaenu lisatagatiseks ei sobi äripinnad, hoonestamata kinnistud, vallasvara, autod, käendus ja finantsinstrumendid. Väiksema omafinantseeringuga on võimalik kodulaenu võtta lisatagatise olemasolul. Seda juhul kui taotleja krediidivõime sellises summas laenu võtmist võimaldab. See kehtib nii ostetava kui ka lisatagatiseks pakutava objekti kohta. KredExi kasutamine eluasemelaenu võtmisel KredExi käendusel on võimalik taotleda kodulaenu siis, kui vähemalt üks laenutaotleja kuulub KredExi poolt määratud sihtgruppi. Helen Külaots vabakutseline ajakirjanik

Märkused