Ühisrahastus – kasulik nii investeerijale kui ka laenajale?

Krediidikontrolliga vaadatakse muidugi maksehäirete olemasolu, kulude-tulude suhet ja muud taolist, mida kontrollitakse iga tavapärase laenutaotluse korral. Summad ei pruugi olla meeletult suured, kuid aja jooksul võib koguneda mitusada eurot lisatulu üsna hõlpsalt. Mõnel platvormil on veebipõhine isikutuvastus nagu näiteks Crowdestate’il.Kogu investeerimine toimub läbi  platvormil oleva investeerimiskonto. Teinekord võib viimase kuue kuu väljavõte näha välja laitmatu.Seepärast tasubki valida platvormid, kus on tagatisfondi poliitika. Mõtle alati, kas summa ja perioodi suhe tundub sulle loogiline.Kui võimalik, investeeri tagatisega laenudesse.

Ühisrahastus – kasulik nii investeerijale kui ka laenajale?

. Nii saad vähemalt natukenegi kindlamalt end tunda. Kuidas arvestada intressidelt tagasisaadav raha sms laen. Ühisrahastus – kasulik nii investeerijale kui ka laenajale.

Ühisrahastus -

. Kredit kirlaen.ee laenud internetist. Kuigi ühisrahastus on tõepoolest ülimalt mugav ja lihtne viis oma raha kasvatada, ei tähenda see, et sellega ei seonduks ükski risk.Kõige suurem probleem seisneb platvormis endas. Samas aga arvestades, et investeeringutele ei ole tule väga palju mõelda, on ühisrahastus suurepärane viis, kuidas lihtsa vaevaga lisaraha teenida. Riskivaba investeeringuid ei ole olemas, kuid kui sa oled ettevaatlikum ja mõtled põhjalikult enne investeerimist, on sul võimalik teenida päris korralikult!. Haridusse investeerimise plussid ja miinused. Jällegi on kõik väga lihtne – vaata lihtsalt taotluseid, sisesta summa, mida soovid investeerida ning see ongi kõik. Vaheta laen parema vastu maksegraafiku näidis.

Kreditex | Paindlik finatspartner

. Selle asemel ole kannatlik ja oota, kuni avaneb parem võimalus.Jälgi laenutaotluses oleva summa ja perioodi suhet. Siinkohal tuleb mõista ka platvormi, sest isegi platvormil on vahel raske ette ennustada, kas laenusoovija on maksevõimeline või mitte.

Teemalehed - DELFI

. Tegemist on passiivse tuluga ehk tuluga, mis vaikselt koguneb ilma, et peaksid sellele ülemäära palju mõtlema, just nagu hoiuse puhul. Osad platvormid pakuvad seda ning nii on laenusumma tagasisaamine märksa kindlam.Võimalusel investeeri laenudesse, mis on kaitstud portaalipoolse tagasiostugarantiiga.

Seega peab investeerimiseks olemas olema pisut suurem summa, kuid muidugi ei saa seda võrrelda nö ehtsate kinnisvarainvesteeringutega

Märkused